Past Students

 

List of Past Students
Student Name University Country
Mr. Ruchir Shah Rice University USA
Ms. Sarah McElman Johns Hopkins University USA
Mr. Huang Chun Li National University of Singapore Singapore
Mr. Lu Youkang National University of Singapore Singapore
Mr. Chi Sin Tang Nanyang Technological University Singapore
Mr. Zhi Long Lee National University of Singapore Singapore
Mr. Ahmad Rajabian Iran University of Science & Technology Iran
Mr. Joachim Breitner Karlsruhe Institute of Technology Germany
Mr. Manuel Broll Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Rouven Rohrig Technische Universitat Darmstadt Germany
Ms. Meenakshi Varyani PEC University of Technology Brazil
Ms. Shivani Thanalapati University of Toronto Canada
Mr. Pham Quy Phuong Vietnam Maritime University Vietnam
Mr. Pham Viet Dung Vietnam Maritime University Vietnam
Mr. Rishi Har Jajoo Harvard University USA
Mr. Patrik Krsitof Meyer Massachusetts Instiute of Technology USA
Mr. Samuel Ingraham Davies Massachussets Instiute of Technology USA
Mr. Cody Alexander Hellstern Northwestern University USA
Mr. Ashish Rashmikant Bhatt Amherst College USA
Mr. Jan Lugowski Purdue University USA
Mr. Sameer Mathur Northwestern University USA
Mr. Lazarus Morrison University of Massachusetts USA
Mr. Evan Smith Northwestern University USA
Mr. Maximilian Chung Hoe Tam Purdue University USA
Mr. Roger Aln Lueken Purdue University USA
Ms. Anne Marie Mikelonis Northwestern University USA
Mr. Blake Benjamin Levine Northwestern University USA
Ms. Shelly Agarwal Harvard University USA
Ms. Allison Yates Purdue Univ. USA
Mr. Ko Pang Iowa State University USA
Mr. Scott Joseph Emrich Iowa State University USA
Mr. Ross Farinella Univ. of Massachussetts USA
Mr. David White Purdue Univ USA
Ms. Aleah Sommers Rice University USA
Ms. Kristen Hild Rice University USA
Mr. Michael Slovich Rice University USA
Mr. Eastman Landry Rice University USA
Ms. Tiffany Kuo Rice University USA
Ms. Hyun Jin Kim Rice University USA
Mr. Vincent Lingle-Munos Purdue University USA
Mr. Hector Munoz Rice University USA
Mr. Alexander Moseson Drexel University USA
Ms. Janhvi Doshi Rice University USA
Mr. Aditya Gupte Embry Riddle Aeronautical Univ. USA
Ms. Nicole Kwan Rice University USA
Ms. Nisha Joshi University of Illinois USA
Mr. Alexander Moseson Drexel University USA
Mr. Ezra Waxman Boston University USA
Ms. Akanksha Vyas Clarkson University USA
Mr. Mehek Mehta Coventry University UK
Mr. Tony Rajan Mathew Univ. of Nottingham UK
Mr. Olivier Thomann Swiss Federal Institute of Technology Switzerland
Mr. Tobias Andreas Thurnherr Swiss Federal Institute of Technology Switzerland
Mr. Benoit H.F.M. Pinatelle Swiss Federal Institute of Technology (EPFL), Lausanne Switzerland
Mr. Dimitri Pescia Swiss Federal Institute of Technology Switzerland
Mr. Markus Peter Joakim Kirsten Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) Royal Institute of Technology Sweden
Mr. Tomas Neuman Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) Sweden
Mr. Karl-Johan Grahn Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) Royal Institute of Technology Sweden
Mr. Staffan Lundstrom Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) , Royal Institute of Technology Sweden
Ms. Haijuan Wang Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) Sweden
Mr. A.D.A.D.J.M.D.S.U Dahanayake University of Peradeniya Sri Lanka
Ms. Carolina Gallardo Perez Universidad Politecnica De Madrid Spain
Mr. Jose Maria Lopez Pol Univ. Politecnica de Valencia Spain
Mr. David Fuente Herraiz Univ. Politecnica de Valencia Spain
Ms. Debaleena Paul National University of Singapore Singapore
Mr. Teshil Gangaram National University of Singapore Singapore
Mr. Feodor Mak National University of Singapore Singapore
Mr. Chee Kean Lim Nanyang Technological University Singapore
Mr. Firdous Haniff National University of Singapore Singapore
Ms. Janaki Shanmugam National University of Singapore Singapore
Mr. Vivek Kalyan Singapore
Ms. Khin Thanda Hlaing Nanyang Technological University Singapore
Mr. Tan Kuang Ho Nanyang Technological univ. Singapore
Ms. Yi Zsa Chng Nanyang Tech. Univ. Singapore
Ms. Jeannie Kwara Nanyang Tech. Univ Singapore
Ms. Yang Huimei Nanyang Tech. univ Singapore
Mr. Ganeshwaran Murugeson National University of Singapore Singapore
Mr. Suresh Kanesan National University of Singapore Singapore
Ms. Sandhya Sivaramakrishnan Nanynga Technological University Singapore
Mr. Vikram Nair Nanyang Technological University Singapore
Mr. Aravinthan Kumaran Nanyang Technological University Singapore
Mr. Snorre Hjelseth The Oslo School of Architecture and Design Norway
Mr. Willem van Mensvoort Delft University of Technology Netherlands
Ms. Carlijn Roell University of Groningen Netherlands
Mr. Franciscus Vermeer University of Groningen Netherlands
Ms. Gaitrie Kalloe Delft University of Technology Netherlands
Mr. Ramananda Mishra Tribhuvan University Nepal
Ms. Shraddha Dhakhwa Nepal
Mr. Jose Manuel Cruz Martinez Morelos State University Mexico
Ms. Miharu Yui Kobe University Japan
Ms. Miharu Yui Kobe University Japan
Ms. Miharu Yui Tohoku University Japan
Mr. Yoshiya Mahana Tohoku University Japan
Mr. Luca Pilenga Politecnico Di Milano Italy
Ms. Avivit Horenstein Holon Institute of technology Israel
Mr. Ian Richter Holon Academic Institute of Technology Israel
Ms. Yasmin Gover Holon Academic Institute of Technology Israel
Ms. Roni Simchai Holon Academic Institute of Technology Israel
Mr. Sayyed Ali Hosseini University of Social Welfare & Rehabilitation Sciences Iran
Mr. Farzan Kermaninejad Iran
Mr. Bruck Marton Etovos Lorand University Hungary
Mr. Marko Ritter Technical University of Dresden Germany
Mr. Ole Wiskow Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Kunal Narayan Jadhav Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Sabrina Herrmann University of Bamberg Germany
Mr. Christopher Paulraj Technische Universitat Munchen Germany
Mr. David Vincent Tannert Technical University of Berlin Germany
Mr. Ronny Melz Unniversity of Leipzig Germany
Mr. Sebastian Knoblich Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Michael Marszalek Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Hendrik Schneider RWTH Aachen Germany
Mr. Sumit Christian Sanyal Pforzheim University of Applied Sciences Germany
Mr. Michael Kram Pforzheim University of Applied Sciences Germany
Mr. Rami-Habib Eid-Sabbagh Hasso-Plattner-Institut-Potsdam Germany
Mr. Ilango Leonardo Sriram Technische Universitat Munchen Germany
Mr.Ralf Eichmann Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Tobias Hartnick Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Max Liese RWTH Aachen Germany
Ms. Maryna Vereshchaka Hamburg University of Technology Germany
Mr. Fabian Ehret Univ. of Stuttgart Germany
Mr. Christoph Kirse Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Karim Adiprasito Technische Universitat Dortmund Germany
Mr. Vladislav Lazarov Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Florian Josef Maul Technische Universistat Munchen Germany
Mr. Victor Brasch Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Marc AndreasWeiglein Technische Universistat Munchen Germany
Mr. Sebastian Mayeres FH Nordakademie Germany
Mr. Jannis Gikadi Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Ulrich Clemens Falk Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Tobias Joachim Geis Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Paul Althammer Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Andreas Bittracher Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Jan Huckelheim RWTH Aachen Germany
Mr. Arne Huckelheim RWTH Aachen Germany
Mr. Johannes Andreas Koch Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Jonas Sick Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Torben Volkwein Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Nadja Werpup Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Eduard Kirchgessner FAU-Erlangen, Germany Germany
Ms. Carina Friedmann FAU-Erlangen-Nurnberg Germany
Mr. Michael Roth Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Sandra Nickel Johannes Gutenberg-University Germany
Mr. Tobias Bottger Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Alexander Schmid Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Michael Schuster Hochschule fuer Gestaltung Germany
Ms. Olivia Klose Technische Universitat Munchen, Germany Germany
Mr. Maximilian Lechner University of Bremen Germany
Mr. Remy Pontoire ENSIL France
Mr. Mathieu Thibault Chabosseau INSA Lyon France
Mr. Ali Sabil INSA Lyon France
Mr. Lionel Feugere Universite Paris-Sud 11 France
Mr. Vincent Fromont Ecole Speciale des Travaux Publics (ESTP) France
Mr. Loic Ramboa Ecole Speciale des Travaux Publics (ESTP) France
Mr. Emmanuel de Soria Ecole Speciale des Travaux Publics (ESTP) France
Mr. Louis Mayaud ISEN France
Mr. Philipe Honore INSA Lyon France
Mr. Adrien Nayane Bock Supelec France
Ms. Anne Monnier Ecole des Mines d’Albi France
Ms. Camille Jugy INSA Lyon France
Ms. Stephanie Patel Ecole Nationale Superieure De Chimie Et De Physique De Bordeaux France
Mr. Thomas Pujol INSA Lyon France
Mr. Jeremi Dauchet ESPCI France
Ms. Aurelia Deshayes Univ. of Paris-Sud 11 France
Mr. Fabien Guibert Inst.Superior de Technologie de Midi-Pyrenees France
Mr.Jean-Noel Veyrat INSA de LYON France
Mr. Julien Chapron INSA de LYON France
Ms. Anna Raffalli INSA de LYON France
Mr. Nicolas Falquet INSA de LYON France
Mr. Jerome Baron INSA Lyon France
Mr. Alban Scholer INSA Lyon France
Mr. Laurent Regimbeau INSA Toulouse France
Mr. Gregory Giordano INSA Toulouse France
Mr. Guillaume Andreys INSA Lyon France
Ms. Sara-Dorothee Guerin-Brunet SUPMECA France
Mr. Mihret Abebe Woldemariam Bahir Dar University, Ethiopia (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Yimesker Siraw Bahir Dar University Ethiopia
Mr. Aman Wassie Indrease Addis Ababa University (M.Sc.) Ethiopia
Mr.Wubeshet Belayneh Woldemariam Mekelle University Ethiopia
Mr. Tamiru Zewge Arba Minch Water technology Inst.,Ethiopia (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Komminist Sisai Weldemariam Addis Ababa University Ethiopia
Mr. Solomon Tesfamariam Teferi Bahir Dar University Ethiopia
Mr. Abera Asefa Abebe Jimma University Ethiopia
Mr.Mebrahtom Gebrekirstos Mezgebo Addis Ababa University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Wubeshet Belayneh Woldemariam Nazareth Technical College (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Ahmed Mohammed Degu Addis Ababa University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Yilak Melkia Ayele Defence University College (B.Tech.) Ethiopia
Mr. Daba Shabara Gedafa Addis Ababa University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Alemayehu Gebre-Egziabher Abera Defence Engineering College Ethiopia
Mr. Solomon Libsu Bikilla Bahir Dar University Ethiopia
Mr. Berhanu Girma Mitiku Nazareth Technical College (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Negash Alemu Gerzo Defence University College (B.Tech.) Ethiopia
Mr. Tigabu Gebrewold Mersha Defence University College Ethiopia
Mr. Hailu Gebretsadik Teklemariam Defence University College Ethiopia
Mr. Habtamu Melese Zelelew Jimma University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Yonas Tegegn Nazareth College of Technical Teachers (NCTTE) Ethiopia
Mr. Riessom Weldegiorgis Defence University College (B.Tech.) Ethiopia
Mr. Addis Asmelash Kidane Defence University College (B.Tech) Ethiopia
Mr. Negacy Degefa Hailu Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Siraj Fulum Mossa Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Mizan Abraha Gebremicheal Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Meles Gebreyesus Weldegebriel Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Fisseha Welday Atsbaha Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Asmelash Tsegay Gebretsadkan Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Teklemariam Tsegay Tesfay Mekelle Institute of Technology Ethiopia
Mr. Tesfamichael Agidie Getahun Bahir Dar University Ethiopia
Mr. Moges Ahmed Mehamed Mekelle University Ethiopia
Mr. Anwar Demsis Awol Arba Minch Univ., Ethiopia (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Wondifraw Getinet Mengist Arba Minch University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Mammo Beriso Bulbo Arba Minch University (B.Sc.) Ethiopia
Mr. Salahadin Seid Musa Jimma University Ethiopia
Mr. Meseret Tesfay Kahsay Mekelle University Ethiopia
Mr. Alem Baraki Weldegiorgis Mekelle University Ethiopia
Mr. Abrha Gebregergs Tesfay Mekelle University Ethiopia
Mr. Tamrat Abishu Mekelle University Ethiopia
Mr. Endalkachew Asefa Moges Hawassa University Ethiopia
Mr. Ajitesh Parihar BITS Pilani Dubai
Mr. Robert Sedlak Charles University in Prague Czech Republic
Mr. Daniel Parra Universidad de Concepcion Chile
Mr. Aditya Ramesh Simon Fraser University Canada
Mr. Jonathan Duquette University of Montreal Canada
Mr. Jonathan Duquette University of Montreal Canada
Ms. Gloria Eneke Takem University of Buea Cameroon
Ms. Gloria Eyong E. Takem Univ. of Beau Cameroon
Mr. Pisith Hao Institute of Technology of Cambodia Cambodia
Mr. Annanda Thavymony Rath Institute of Technology of Cambodia Cambodia
Ms. Moniphal Say Institute of Technology of Cambodia (B.Engg.) Cambodia
Ms. Tshering Wangdi Bhutan
Ms. Laura Maree Martin The University of New South Wales, Australia Australia
Mr. Gaurav Shyam Kalla Monash University Australia
Mr. Sean Andrews-Marney Western Sydney University Australia
Mr. Jarrod Philip Willemse Western Sydney University Australia
Mr. Varmaa Marimuthu Charles Darwin University Australia
Ms. Shenbagameenal Surendran The University of Queensland Australia
Ms. Vishakha Dey Bangladesh
Md Abul Hossion University of Dhaka Bangladesh
Mr. Md. Abul Hossion University of Dhaka Bangladesh
Mr. Cyril Chantry University of Mons Belgium
Mr. Sonam Norbu Royal University of Bhutan Bhutan
Mr. Prashant Agnihotri University of Manitoba Canada
Mr. Avinash Jayakumar Canada
Mr. Abrar Ahmed Pathan University of Toronto Canada
Mr. Lukas-Karim Merhi Simon Fraser University Canada
Mr. Jean-Michel Lord Ecole de Technologie Superieure Canada
Mr. Prashant Agnihotri University of Manitoba Canada
Mr. Martin Desalliers Ecole de Technologie Superieure, Canada Canada
Mr. Olivier Delisle Ecole de Technologie Superieure Canada
Mr. Prashant Agnihotri University of Manitoba Canada
Ms. Simran Joshi University of Toronto Canada
Ms. Tiffany Youngmee Jung University of Toronto Canada
Mr. Geoffrey Alexander Casey University of Alberta Canada
Mr. Pierre Henri Desjardins University of British Columbia Canada
Mr. Shubham Tiwari University of Calgary Canada
Mr. Marc Andre Berube Ecole de Technologie Superieure Canada
Mr. Saikat Chatterjee University of Toronto Canada
Mr. Andre Christiaan Van den Berg University of British Columbia Canada
Mr. Vahid Bahreman Athabasca University Canada
Mr. Kevin Christopher Dick Carleton University Canada
Mr. Joshua Levin McGill University Canada
Mr. Antoine Delage-Laurin Ecole de Technologie Superieure (ETS) Montreal Canada
Ms. Catherine Dagenais Ecole Polytechnique de Montreal Canada
Mr. Etienne Robert Ecole Polytechnique de Montreal Canada
Farbod Pakpour University of Toronto Canada
Mr. Ningrui Tang Nanyang Technological University, Singapore China
Mr. Tomas Kolegar Jan Evangelista Purkyne Univ. in Usti nad Labem Czech Republic
Ms. Isabel Aagaard IT University of Copenhagen Denmark
Ms. Karolina Kalbarczyk Technical University of Denmark Denmark
Jesper Sanderbo Technical University of Denmark Denmark
Mr. Vaishak Thiruvenkitam BITS Pilani Dubai
Mr. Tadesee Bilo Defence Engineering College Ethiopia
Mr. Dessie Fentaw Defence Engineering College Ethiopia
Mr. Gedion Solomon Defence Engineering College Ethiopia
Mr. Kiros Debretsion Defence Engineering College Ethiopia
Mr. Mehadi Seid Hassen Ethiopia
Mr. Ayalew Yessuf Ethiopia
Mr. Mengist Hailemariam Tadesse Adama University Ethiopia
Mr. Sultan Feisso Meko Ethiopia
Mr. Birara Tekeste Ethiopia
Mr. Ashu Sintayehu Ethiopia
Mr. Tuumay Allene Negash Ethiopia
Mr. Tilik Tena/ Wondim Ethiopia
Mr. Tariku Asfaw Ethiopia
Mr. Lijaddis Getnet Ayalew Ethiopia
Mr. Belachew Gebrewold Shogamo Ethiopia
Mr. Endalkachew Mergia Anbese Ethiopia
Mr. Antti Kulpakko Aalto University Finland
Mr. Toni Tamminen Aalto University Finland
Mr. Josef Abdel Azez Khalfalla Taher Aalto University Finland
Mr. Lucas Claeyman ENSTA Paristech France
Ms. Marion Peyrou Telecom SudParis France
Ms. Violette Louisot Ecole des Mines de Nantes France
Ms. Caroline Blot Ecole des Mines dAles France
Mr. Pierre Gennetay Ecole des Mines dAles France
Mr. Maxime Bazin Telecom Bretagne France
Mr. Hector Bechemilh Telecom Bretagne France
Mr. Clement Gire Ecole Centrale Paris France
Mr. Jean-Baptiste Cellario ESTP Paris France
Mr. Alix Benameur Ecole Centrale De Lyon France
Ms. Elise Vanniere INSA Lyon France
Mr. Jayesh Pillai Arts et Metiers ParisTech, France France
Ms. Anne-Charlotte Regnaut ENSTA Paristech France
Mr. Hugo Winter Telecom Bretagne France
Mr. Adrien Bonhomme Telecom Paristech France
Ms. Capucine Moreaux Telecom Bretagne France
Mr. Theophile Schouller INSA Lyon France
Mr. Gabriel Fougeron Ecole Centrale Paris France
Mr. Thomas Jouve Ecole Centrale Paris France
Ms. Aurelie Cornu Ecole des Mines dAles France
Mr. Jonathan Dieusaert Univ d Avignon et des Pays du Vaucluse France
Mr. Albin Popot Ecole des Mines de Nantes France
Ms. Helene Babelon Ecole des Mines de Nantes France
Ms. Laetitia Forst ENSAD France
Ms. Astrid Ghesquiere Telecom-Bretagne France
Ms. Mathilde Fajardy Ecole Centrale Paris France
Ms. Medee-Anne Valet Ecole des Mines de Douai France
Mr. Mathieu Dorne Ecole des Mine dAles France
Mr. Leo Jeremy Bouloc Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Mr. Marc Pollez Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Mr. Antoine Laval Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Mr. Yohan Urie ENTPE France
Ms. Helene Godin Technische Universitat Braunschweig, Germany France
Ms. Manon Woringer Telecom Bretagne, France France
Mr. Thibault Gatepin Ecole Nationale Superieure des Mines d’Ales, France France
Ms. Laure Pichard Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Ms. Pauline Bonnet Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Ms. Marine De Carlo Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Ms. Mathilde Chancerel Ecole Nationale Superieure de Techique Avancees France
Mr. Eliott Lyprendi Ecole des Mines de Saint-Etienne France
Mr. Adil Zidouli Ecole Nationale Superieure des Mines dAles France
Ms. Marta Giaimi Institut National des Science Appliquees de Lyon (INSA Lyon) France
Mr. Vincent Emad Institut National des Science Appliquees de Lyon (INSA Lyon) France
Mr. Rayyan Gach Telecom Ecole de Management France
Mr. Gabriel Frenoy Ecole des Mines d Ales France
Mr. Remy Josserand Ecole des Mines d Ales France
Ms. Alice Bodin INSA de Lyon France
Ms. Kaoutar Kondah ISAE-ENSMA France
Mr. Maxime Drouet Ecole des Mines de Saint- Etienne France
Mr. Kevin Lorenzo Herrero Ecole des Mines de Saint- Etienne France
Mr. Rudy Mondiere Ecole Nationale Superieure des Mines d Ales France
Mr. Nicolas Sergent INSA Lyon France
Mr. Thibault Leblanc Ecole CentraleSupelec France
Mr. Emilien Mathieu Ravigne Ecole CentraleSupelec France
Ms. Soline Beneteau Ecole Nationale Superieure des Mines d Ales France
Mr. Martin Diessner Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Agnes Psiuk Hochschule fur Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Mr. Benjamin Boysen Hochschule fur Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Mr. Sebastian Koeberle Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Sebastian Carter Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Jose-Luis Bote-Garcia Hochschule Aschaffenburg (Univ. of Applied Sciences) Germany
Ms. Johanna Fuchs Technische Universitaet Darmstadt Germany
Ms. Katja Krafczyk Technische Universitaet Darmstadt Germany
Mr. Ingwer Hansen Leibniz Universitaet Hannover Germany
Mr. Marco Witzmann Technische Universitaet Munchen Germany
Mr. Dennis Heidelberg European Univ. of Applied Sciences, Germany Germany
Mr. Johannes Klein Univ. of Stuttgart, Germany Germany
Ms. Laura Velikonja Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Elisa-Sophie Eichner Hochschule fur Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Mr. Jan Paul Geiermann Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Jannik Maaser Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Jan Steffen Poeplau Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Maike Schutze Hochschule fur Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Mr. Martin Schwieder Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Nico Schmitt Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Bernd Wyrwa Technische Universitat Darmstadt Germany
Ms. Sabrina Heger Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Konstantin Behringer Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Peter Csef Karlsruhe Institute of Technology Germany
Mr. Johannes Roith Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Sebastian Lerch Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Meiko Tautz HFG Schwabisch Gmund, Germany
Mr. Moritz Perk HFG Schwabisch Gmund Germany
Mr. Elias Miltschitzky Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Laila Rahimi Universitat Passau Germany
Mr. Lars Wohlthat Technische Universitaet Munchen Germany
Mr. Richard Kern Technische Universitaet Munchen Germany
Mr. Jorit Schmelzle ETH Zurich, Switzerland Germany
Mr. Stephan Biastoch Eberhard Karls University, Tubingen Germany
Ms. Puloma Dwibedi Technische Universitaet Munchen Germany
Mr. Daniel Quetschlich University of Goettingen Germany
Mr. Philip Maximilian Stroisch Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Dmitrij Dorezyuk Technische Universitat Munchen Germany
Ms. Elisabeth Ege Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Jan Voosholz Freie Univesitat Berlin Germany
Ms. Verena Mann Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Tobias Gebauer Technische Universitat Darmstadt Germany
Ms. Katharina Heiduk Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Christian Sode Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Sebastian Schadhauser FAU-Erlangen, Germany Germany
Mr. Jon Thore Steinlein Technische Universitat Munchen, Germany Germany
Ms. Eva Wolter Hochchule fur Gestaltung Schwabisch Gmund, Germany Germany
Mr. Patric Roeder Technische Universitat Darmstadt, Germany Germany
Mr. Johannes Hussak Technische Universitat Munchen, Germany Germany
Mr. Johannes Paetzold Technische Universitat Munchen, Germany Germany
Ms. Simone Hoglauer Technische Universitat Munchen, Germany Germany
Ms. Annegret Rapp Hochchule fur Gestaltung Schwabisch Gmund, Germany Germany
Mr. Felix Bauer ETH Zurich, Switzerland Germany
Ms. Clara Hayn Technical University Dresden Germany
Ms. Elisa Huebner University of Applied Sciences Mittelhessen Germany
Mr. Jan Philip Kleinsorge Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Andreas Franz Altendorfer Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Jan Ulrich Jansen Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Johannes Kissing Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Oliver Behr Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Moritz Kagerer Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Bennet Breier Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Niklas Reichert FAU-Erlangen-Nurnberg Germany
Mr. Elmar Zozmann FAU-Erlangen-Nurnberg Germany
Ms. Verena Mann Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Moritz Koch University of Tuebingen Germany
Ms. Stella Sokolowsky RWTH Aachen University Germany
Mr. Tobias Bens Freie University of Berlin Germany
Mr. David Bug Technische Universitat Darmstadt Germany
Ms. Laura Maria Beutner Hochschule fuer Gestaltung Schwaebisch Gmund Germany
Mr. Maximilian Most FAU-Erlangen Germany
Mr. Michael Prechtel Technische Universitat Munchen Germany
Mr. Robert Leonhard Blessing Technical University of Munich Germany
Mr. Alexander Engelhardt Technical University of Munich Germany
Ms. Sneha Sharma University of Bonn Germany
Mr. Jan Philip Kleinsorge Technical University of Munich Germany
Mr. Johannes Klein Freie University of Berlin Germany
Ms. Lisa Suntrup Freie University of Berlin Germany
Ms. Ann-Katrin Cybis Hochschule fuer Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Ms. Felicia Clauidne Huber Hochschule fuer Gestaltung Schwabisch Gmund Germany
Timo Pommeranz Technische Universitat Darmstadt Germany
Dominik Nikolai Nischwitz Technische Universitat Darmstadt Germany
Julian Licht Technische Universitat Darmstadt Germany
Simon Negash Technische Universitat Darmstadt Germany
Mr. Farzan Kermaninjed Iran
Mr. Ali Hashem Hakimelahi Iran
Mr. Seyed Mohsen Mirmotahari Iran
Mr. Sina Borzooei Iran
Ms. Samira Lotfian Lulea University of Technology Sweden Iran
Mr. Jaber Mamaghanian Iran University of Science and Technology Iran
Mr. Gal Fadida Technion Israel
Ms. Aarthi Aishwarya Politenico Di Milano Italy
Mr. Adel Hashiehbaf La Sapienza Univ of Rome Italy
Mr. Keisuke Kato University of Aizu Japan
Mr. Eiap Tze How Nanyang Technological University, Singapore Malaysia
Mr. Santiago Lerdo De Tejada De Alba The Panamerican University Mexico
Mr. Ram Prasad Pangeni Nepal
Mr. Bhola Nath Sharma Ghimire Tribhuvan Univ. Nepal
Mr. Gokarna Bahadur Motra Tribhuvan Univ. Nepal
Mr. Nava Raj Karki Tribhuvan Uni. Nepal
Mr. Amrit Man Nakarmi Tribhuvan Univ. Nepal
Ms. Pranisha Shrestha Nepal
Mr. Sanam Shakya Nepal
Ms. Swechhya Bista Nepal
Mr. Gaurav Regmi Nepal
Mr. Binod Adhikari Nepal
Mr. Pawan Chhetri Nepal
Mr. Niranjan Bastakoti Nepal
Mr. Ramesh Kumar Sah Nepal
Mr. Raju Gurung Tribhuvan University Nepal
Mr. Nishant Mittal Nepal
Mr. Abhishek Rajgadia Nepal
Mr. Madhab Uprety Nepal
Mr. Bassey Okon University of Lagos Nigeria
Ms. Frida Elisif Parnas Norwegian University of Science and Technology Norway
Mr. Isak Rathe Stoere Norwegian University of Science and Technology Norway
Ms. Sanobar Nishat Pakistan
Mr. Dileep Kumar Pakistan
Ms. Shi Tong Chin Nanyang Technological University Singapore
Mr. Kenneth Tan Nanyang Technological University Singapore
Ms. Huiying Cai Nanyang Technological University Singapore
Mr. Chia Seng Oon Nanyang Technological University Singapore
Mr. Bay Yong Yi Nanyang Technological University Singapore
Mr. Tok Choon Hong Jeffrey National University of Singapore Singapore
Ms. Verena Tan Wan Ying National University of Singapore Singapore
Mr. ZhiYuan Chua National University of Singapore Singapore
Mr. Tan Wil Sen National University of Singapore Singapore
Mr. Calvin Sutiono National Univ. of Singapore Singapore
Mr. Javier Chew Nanyang Technological University Singapore
Mr. Sykeath Seng Nanyang Technological University Singapore
Mr. Wei Hong Lai Nanyang Technological University Singapore
Mr. Dominic Lee Nanyang Technological University Singapore
Ms. Kong Lingjun National University of Singapore Singapore
Ms. Loh Yanfen National University of Singapore Singapore
Ms. Siha Lawrence National University of Singapore Singapore
Mr. Liew Chao Chien National University of Singapore Singapore
Mr. Goh Si Chong Darren National University of Singapore Singapore
Mr. Chao Liu Nanyang Technological University, Singapore Singapore
Mr. De Rozario Andrew Joseph National University of Singapore Singapore
Mr. Mugilan Jaya Aanth National University of Singapore Singapore
Mr. Boshen Chew Nanyang Technical University Singapore
Mr. Pranesh Balamuniappan National University of Singapore Singapore
Mr. Wee Chee Cheong National University of Singapore Singapore
Mr. Chan Gin Yong National University of Singapore Singapore
Mr. Kevan Kong Kai Weng National University of Singapore Singapore
Ms. Amirah Hanis Binte Taufik National University of Singapore Singapore
Ms. Cristina Escobar Ocana Univ. Politecnica de Valencia Spain
Ms. Usue Pitillas Sanchez Polytechnic University of Valencia, Spain Spain
Ms. Jayamuthu Edirisinghe Sri Lanka
Ms. Maria Aspvik Kungl Tekniska Hogskolan (KTH) Sweden
Mr. Jakob Wiesinger Royal Institute of Technology (KTH) Sweden
Mr. Christian Olund Malardalen University Sweden
Mr. Rickard Viklund Malardalen University Sweden
Ms. Rebecca Lord KTH Sweden
Ms. Yuri Joelsson KTH Sweden
Mr. Srikanth Deshpande Lund University Sweden
Mr. Cristoffer Kos Malardalen University Sweden
Ms. Emelie Gruber Malardalen University Sweden
Mr. Mark Ballandies ETH Zurich Switzerland
Mr. Hynek Paul ETH Zurich, Switzerland Switzerland
Mr. Benedikt Maximilian Grauvogl ETH Zurich Switzerland
Mr. Aike Alexander Steentoft ETH Zurich Switzerland
Mr. Max Claude Didier ETH Zurich Switzerland
Mr. Roman Tobler ETH Zurich Switzerland
Ms. Salome Baumberger ETH Zurich Switzerland
Mr. Ludwig Thomas Hruza ETH Zurich Switzerland
Mr. Timo Emanuel Strassle ETH Zurich Switzerland
Mr. Zheng-Da Wu National Tsing Hua University Taiwan
Mr. Jabhera Matogoro University of Dodoma Tanzania
Mr. Bob Wittebrood Delft University of Technology The Netherlands
Mr. Muhammed Dorukhan Acil Bogazici University Turkey
Ms. Sevgi Demiroglu Bogazici University Turkey
Ms. Sevgi Demiroglu Bogazici University Turkey
Mr. Taha Huzeyfe Aktas Bogazici University Turkey
Ms. Tugce Koc Bogazici University Turkey
Ms. Shreya Shenava Nottingham Trent University UK
Ms. Shubhangi Tripathi Aston University UK
Mr. Yogesh Khandare Univ. of Huddersfield United Kingdom
Mr. Remi Bec Sheffield Hallam Univ. United Kingdom
Mr. Elias Hoban Rice University USA
Ms. Prachi Chachondia Illinois Institute of Technology USA
Mr. Andrew Janowczyk USA
Mr. Aditya Voleti USA
Ms. Shradha Nahar State University of New York at Buffalo USA
Mr. Indranil Roy Iowa State University USA
Ms. Nivedita Vaidya Univ. of Illinois at Urbana-Champaign USA
Ms. Elyse Landry Rice University USA
Ms. Indu T M Cornell University USA
Ms. Mihika Kulkarni University of Florida USA
Mr. Santosh Harish Carnegie Mellon Univ. USA
Mr. Devashish Potdar Univ of Illinois, Urbana Champaign USA
Mr. Jason Guo Northwestern University USA
Mr. Navaneeth Ravindranath Rice University USA
Ms. Marlina Komarek Washington University in St. Louis USA
Mr. Nicholas B. Link Rice University USA
Mr. Ainesh Pandey Arizona State University USA
Ms. Shilpi Ganguly Washington University in St. Louis USA
Ms. Ragasudha Yalamanchili USA
Mr. Jean-Dominique Bonnet The Cooper Union for the Advancement of Science and Art USA
Ms. Shirley Dee Hon University of Utah, USA USA
Mr. Rohit R. Harlalka Carnegie Mellon University, USA USA
Ms. Tanvee S. Deokule Princeton University USA
Mr. Suraj R. Iyer Purdue University USA
Mr. Arnav Doss University of Rhode Island USA
Mr. Ameya Rajendra Wadekar Arizona State University USA
Mr. Sunny Manish Shah University of Illinois at Urbana-Champaign USA
Ms. Mindy Wu Massachusetts Institute of Technology USA
Mr. Jay A. Vaidya Washington University in St. Louis USA
Ms. Anusree Natraj Washington University in St. Louis USA
Ms. Avni Patel The Cooper Union USA
Tavish Fenbert Northeastern University USA